511 22 55 00
Problem z instalacją ?
Od 15 lat wykonujemy profesjonalne instalacje telewizyjne. Podejmujemy się wykonania wszelakich zleceń, począwszy od najprostszych zadań polegających na ustawieniu anteny czy skonfigurowaniu dekodera, przez pełny montaż telewizji satelitarnej platform cyfrowych, po instalacje zbiorcze zbudowane w systemie multiswitchowym czy też instalacje hotelowe oparte na stacjach czołowych. Oferujemy także coraz bardziej popularne  instalacje satalitarne światłowodowe, doceniane coraz częściej min. przez firmy developeskie i inne podmioty gospodarcze, ceniące wysoką jakość zbiorczych instalacji telewizyjnych.

Montujemy zestawy satelitarne:
• telewizja nc+
• Polsat Cyfrowy
• Telewizja Na Kartę
• Orange
• TV Trwam


Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, firm, developerów, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i hoteli - do wszystkich, którzy cenią profesjonalne wykonanie i niezawodne działanie systemów telewizyjnych przez wiele lat.
Budowy instalacji zbiorczych wykonujemy na terenie calego kraju.
Instalacje indywidualne wykonujemy na terenie Krakowa i okolic.

Do wykonania wszystkich instalacji stosujemy materiały najwyższej klasy, cenionych firm z branży SMATV, takich jak: TELEVES, TECHNISAT, TERRA, HIRSHMANN. W technice mocowań stosujemy min. rozwiązania firm HILTI i WURTCH, potrzebne do profesjonalnego wykonania instalacji - czyli przede wszystkim zgodnej z przepisami budowlanymi i BHP. Używamy także profesjonalnego sprzętu pomiarowego: Promax, Televes, Emitor.
O nas
Coryright © 2002-2014 MEGASAT